Menü Kapat

Hakkımızda

gas-boiler-service
IMG_7106

Çankaya Kombi Servisi

Çankaya Kombi Acil Servisi tüm kombi modellerinde tamir bakım ve aklınıza takılan konularda firmamızdan teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Uzun yıllardır Çankaya Bölgesinde ve yakın çevrelerinde kombi tamiri alanında profesyonel hizmetler vermekteyiz. Bu güne kadar yaptığımız çalışmalarımız uzun süredir bu bölgede hizmet verebilmemizin bir güvencesidir. 

Değerli tüketici vatandaşlarımız evinize gelen teknisyen konusunda seçici olmaya özen gösteriniz İş disiplini ve el becerisini beğenmediğiniz teknisyene iş vermeyiniz bu bizim içinde geçerlidir bir başkası içinde Çankaya Kombi Acil Servis hizmet firması tamiratını gerçekleştirmiş olduğu kombiye değişim yapılan parça için bir yıl garanti vermektedir.

Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen firmamız; faaliyet alanları, müşteri ilişkileri, gelişen uzman kadrosu, insana, çevreye, toplumsal değerlere verdiği önem ve tüm bu alanlardaki sınırsız enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi / markası haline gelmeyi hedeflemektedir.

Fabrika, bina toplu konut, hastane, okul, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi birçok tesisin kombi bakım ve kurulum işlerini anahtar teslimi olarak uygulamıştır.

Whatsapp Hattı

Hemen Ara


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cankayakombi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3818